Fotografia ślubna Krosno PstrykLove – profesjonalna fotografia ślubna Rzeszów, podkarpackie

PstrykLove Duet Fotografów szczególnie zainteresowała nas i zainspirowała fotografia ślubna. Jako kobieta i mężczyzna patrzymy na Wasze historie w różny sposób, jednak jako para potrafimy utworzyć z tego jednolitą całość.

Najważniejszymi rzeczami, jakie pozostaną na pamiątkę po Dniu Waszego Ślubu, to obrączki i fotografia ślubna Krosno. Dlatego zapraszamy do obejrzenia zdjęć w portfolio, które są tylko wycinkiem naszej pracy. Przeczytajcie o nas, o fotografach ślubnych. Jeśli szukacie fotografa na ślub i wesele, to dobrze trafiliście. Proponujemy niezobowiązujące spotkanie przy kawie i porozmawianie o Waszych planach, ślubie, weselu i sesji ślubnej.

To wszystko dla Was, aby pamiątka w postaci ślubnych zdjęć z tego jedynego dnia była jeszcze piękniejsza.

Mieszkamy na Podkarpaciu, a jako fotografowie ślubni pracujemy wszędzie. Na Wasz ślub i wesele dojedziemy w każde miejsce w Polsce, jak i za granicą naszego kraju, m. in: Jasło, Rzeszów, Kraków, Kielce, Lublin, Krosno, Katowice, Warszawa  – odległości nie mają znaczenia. Co ciekawsze sesję ślubną możemy wspólnie zrobić w każdym zakątku świata, gdziekolwiek nas poniesie wyobraźnia.

 

fotograf ślubny Jasło