O nas - Fotograf ślubny Rzeszów, Fotografia Ślubna Podkarpacie

O NAS

O nas

PstrykLove - Emocje w kadrze!

Niecodzienny duet PstrykLove = Karolina i Przemek para w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Karolina – dzięki kobiecemu spojrzeniu na świat potrafi oszlifować zdjęcia z niezwykłą wrażliwością i poczuciem dobrego smaku. Od lat z pasją tworzy materiały graficzne, reklamowe a także strony internetowe. Oferuje niespotykaną wszechstronność i jakość!

Przemek – kocha robić zdjęcia. Kreatywny i niezwykle komunikatywny, potrafi stworzyć niebanalne sesje zdjęciowe które cieszą oko i przywołują najmilsze wspomnienia. Jego drugą pasją po fotografii jest informatyka oraz serwis komputerowy.

Pracujemy na profesjonalnym, wysokiej klasy sprzęcie firmy Canon. Posiadamy uprawnienia do fotografowania i filmowania uroczystości ślubnych w kościele i miejscach sakralnych.

Jeśli szukacie fotografa, który uchwyci najważniejsze chwile Waszego życia to dobrze trafiliście. Podczas zlecenia zawsze pracujemy we dwoje. Na ślubie dzieje się wiele. Każdy moment może okazać się tym kluczowym, którego nie chcemy zapomnieć. Dwóch fotografów to komfort dla Was – żadna ważna chwila nie zostanie pominięta. Dwa spojrzenia, dwie perspektywy, dwa miejsca, dwie pary czujnych oczu, dwie wrażliwości. Uzupełniamy się, pomagamy sobie.

W dniu ślubu pozostajemy w cieniu, nie reżyserujemy przebiegu wydarzeń. Mamy świadomość, że w tym dniu to nie my jesteśmy najważniejsi, dlatego też wykonujemy zdjęcia w taki sposób, by nikomu nie przeszkadzać. Staramy się wykorzystywać naturalne światło, żeby jak najmniej zwracać na siebie uwagę.

O nas

Najczęściej świadczymy usługi na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego ale dojedziemy wszędzie tam, gdzie będziecie nas potrzebowali.