Fotograf ślubny i na wesele – PstrykLove!
ZATRZYMAMY WASZE WSPOMNIENIA NA ZAWSZE W NAJPIĘKNIEJSZYCH OBRAZACH.
Profesjonalna fotografia ślubna Krosno i całe województwo Podkarpackie.
W naszej ofercie znajdziecie sesje plenerowe i narzeczeńskie, reportaże ślubne oraz zdjęcia na ślub i wesele.
Macie pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 510-510-958 lub popzrze maila biuro@pstryklove.pl

Fotograf na wesele w Krośnie

Szukasz fotografa ślubnego w Krośnie i w okolicach? To doskonale się składa! Zajrzyj do naszego portfolio, obejrzyj zdjęcia i skontaktuj się z nami. W naszej ofercie znajdziesz m.in. sesje narzeczeńskie, ślubne i reportaże weselne.

Krosno – urokliwe miasto na sesje zdjęciowe

Krosno to pełne uroku miasto, które zachwyca swoim magicznym rynkiem oraz oryginalnym średniowiecznym klimatem zabudowań. Krosno, znajdujące się w województwie podkarpackim, na obszarze Kotliny Jasielsko-Krośnieńskiej, hipnotyzuje zapierającymi dech w piersi widokami i wyjątkowym klimatem. Z tego powodu jest doskonałym miejscem do planowania zdjęć ślubnych. Zabytkowe pałace, muzea, widowiskowe plenery, w których skład wchodzą wodospady, górskie tereny, dziewicze lasy… każdy fotograf ślubny ma ogromne pole do popisu w tym miejscu, zwanym „małym Krakowem”.

Fotografia ślubna Krosno

Dlatego jesteśmy my – chcemy uchwycić każdą ulotną chwilę i sprawić, aby jej piękno,  było widoczne na każdym zdjęciu. W skład naszej oferty wchodzi szeroki zakres usług, takich jak:

  • sesja narzeczeńska,
  • sesja ślubna – możliwa realizacja np. w lesie lub w plenerze.

Kochamy świat fotografii, dlatego oddajemy mu się całym sercem. Szczególnie fotografia ślubna w Krośnie jest doskonałym pomysłem, aby uwiecznić wszystkie Wasze niepowtarzalne chwile. Nasz cennik jest bardzo korzystny dla każdego, a pochlebne opinie, powinny rozwiać wszelkie wątpliwości.

Fotograf ślubny w Krośnie – oferta

Nasza oferta, oprócz niepowtarzalnych zdjęć ślubnych, obejmuje:

  • ciężki dym,
  • fotobudkę,
  • 120 cm napis „LOVE” do wynajęcia.

Do wyboru oferujemy trzy rodzaje pakietów:

  • pakiet Klasyka Gatunku,
  • pakiet Premium,
  • pakiet Premium Gold.

Dzięki temu każdy znajdzie dla siebie idealną opcję najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb.

Fotografia ślubna jako niezapomniana pamiątka na długie lata

Fotograf ślubny musi umieć stworzyć niezapomniany reportaż z uroczystości weselnej, tak aby każdą fotografią ślubną, podbić Wasze serce. W tym wyjątkowym dniu, wykonujemy naszą pracę – a raczej pasję, bo traktujemy to jako największą przyjemność – rzetelnie i subtelnie zarazem, tak aby nikomu nie przeszkadzać, ponieważ jest to Wasz dzień.

Zdjęcia ślubne będą najwspanialszą pamiątką, ale nie zapominajcie, że chętnie przeżyjemy z Wami tę przygodę jeszcze dłużej, np. na sesji narzeczeńskiej lub sesji ślubnej.

Krosno to nie jedyne miasto, w którym wykonujemy zdjęcia ślubne. Często odwiedzamy też KrakówJasło i Rzeszów.

fotograf ślubny Krosno