FOTOGRAF RZESZÓW • KRAKÓW • WARSZAWA

“Praca w której niemal codziennie możemy być świadkami prawdziwej miłości – to spełnienie naszych marzeń….”

           – Karolina i Przemek – Duet Pstryklove

Kadry, które zapadają w pamięć, zdjęcia ślubne, które wzruszają, reportaż ślubny, niczym bajeczna opowieść – taki jest cel naszej pracy. Zanim jednak zaprosimy Was do zapoznania się z naszą ofertą ślubnych sesji zdjęciowych pozwólcie, że się przedstawimy.
Pstryklove to para fotografów:

 

Karolina
Artystyczna dusza w naszym duecie. Jak to kobieta – uwielbia ślubne tematy, suknie, dodatki i całą tę magiczną atmosferę ślubu i wesela. To ona – swym czujnym, damskim okiem wyłapuje delikatne detale na sukni ślubnej, łzę w oku rodziców podczas błogosławieństwa, przytulasy nowożeńców na parkiecie… Kiedy trzeba dźwiga torbę ze sprzętem, przestawia stoły, by było więcej miejsca na szersze kadry, łapie dzieci do zdjęci grupowych i jeszcze je przy tym rozśmiesza. 

Przemek
Skupiony i wsłuchany w potrzeby Pary Młodej. Zawsze na czas (dzięki Karolinie), dyskretnie poruszający się z aparatem między Gośćmi weselnymi – żeby nikogo nie speszyć. Dobrze wie, że piękne zdjęcia ślubne to efekt udanej współpracy Pary Młodej z fotografem – i odwrotnie – dlatego przed każdą sesją ślubną dokładnie omawia wszystkie szczegóły, ustala detale, z wrodzoną sobie perfekcją wszystko opowiada i tłumaczy.

Jeśli więc szukacie fotografa (a nawet dwóch) na Wasze wesele i ślub zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia efektów naszej pracy w zakładce portfolio. Z pewnością Wasze czujne oczy wyłapią fakt, że sporo naszych sesji ślubnych powstało w Rzeszowie. Rzeczywiście tak jest, tutaj mieszkamy i pracujemy, a poza tym uważamy, że Rzeszów jest pięknym miastem z wieloma cudownymi miejscami na ślubne sesje zdjęciowe i plenery. Z resztą przekonajcie się sami oglądając efekty naszej dotychczasowej pracy. Jeśli szukacie fotografa na ślub, to…. w Pstryklove macie dwóch 😉
p.s. Prywatnie też jesteśmy parą – po uszy w sobie zakochaną!

FOTOGRAFIA RZESZÓW • KRAKÓW • PODKARPACIE

WYJĄTKOWE ZDJĘCIA O PONADCZASOWEJ WARTOŚCI

Nie Czekaj! Zapytaj o Wolny Termin!

Czekamy na Twoją wiadomość, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. 
Zarezerwuj termin już dzisiaj, nim zrobi to ktoś inny.

PstrykLove - Emocje w kadrze!