FOTOGRAF RZESZÓW • KRAKÓW • WARSZAWA

Cześć 🙂 Z tej strony Karolina i Przemek. Jesteśmy duetem fotografów ślubnych, a prywatnie parą. Jest nam bardzo miło, że tutaj trafiliście. A skoro już tutaj jesteście, to oznacza, że prawdopodobnie szukacie fotografa na swój ślub. Fotografa, który będzie w stanie uchwycić i zatrzymać Wasze emocje i uczucia z tego pięknego dnia. Duet Fotografów to dwa razy więcej możliwości podczas dnia ślubu.

Karolina
Jak na (zodiakalnego) strzelca przystało, kobieta idealistka, wierzy w sprawiedliwość tego świata i równowagę między dobrem i złem. Drobiazgowa perfekcjonistka – bo wszystko musi być idealnie dopięte na ostatni guzik i nikt nie zrobi tego lepiej niż ona sama. Z drugiej strony chaotyczna, ale jak mało kto, w tym chaosie odnajduje się znakomicie. Uwielbia podróże i długie rozmowy z ludźmi. To dlatego Wasze wizyty w naszej pracowni potrafią przeciągać się godzinami.

Przemek
Zdjęcia ślubne to jego największa pasja, którą dzieli z miłością swojego życia. Pasjonat świata informatyki. Znakomity organizator. Jest mistrzem technicznych zagadnień. W razie potrzeby hamuje zbyt szalone pomysły swojej drugiej połówki. 

FOTOGRAFIA RZESZÓW • KRAKÓW • PODKARPACIE

WYJĄTKOWE ZDJĘCIA O PONADCZASOWEJ WARTOŚCI

Nie Czekaj! Zapytaj o Wolny Termin!

Czekamy na Twoją wiadomość, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. 
Zarezerwuj termin już dzisiaj, nim zrobi to ktoś inny.

PstrykLove - Emocje w kadrze!